PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106408}

Terminal

The Terminal
7,4 254 355
ocen
7,4 10 1 254355
6,6 33
oceny krytyków
Terminal
powrót do forum filmu Terminal

Pierwszy raz wypowiadam się na filmweb na temat filmu, jednak ten przypadek to unikat. Mimo dobrej obsady i reżyserii w mojej ocenie sama historia przedstawiona w filmie jest skrajnie absurdalna i irracjonalna. Scenariusz gra na emocjach, które w przedstawionych scenach, nie trudno wzbudzić nawet u dość zdystansowanego widza. Daję ocenę 2 a nie 1 tylko za grę aktorów , którzy mimo beznadziejnego scenariusza sprawili że byłem wstanie obejrzeć film do końca. Zastawiam się czy ten obraz widziany oczami Amerykanina ma sensy lub czy może film właśnie film taki miał być. Polecam jego obejrzenie bo to niecodziennie przeżycie. Na pewno nigdy więcej nie wrócę do tego tytulu .

ocenił(a) film na 3
kulkap

Dokładnie! Zgadzam się w pełni, również pierwszy raz wypowiadam się tutaj na jakikolwiek temat, bo zupełnie mnie zamurowało... :) Oczekiwałem czegoś ciekawego, kiedyś żałowałem, że nie udało mi się pójść na ten film do kina! A tutaj coś takiego...

ocenił(a) film na 7
kulkap

Ta historia nie może być absurdalna ponieważ oparta jest na faktach!!!! Merhan Karimi Nasseri-
jest to człowiek który naprawdę ugrzązł w 1988 roku na lotnisku Charles de Gaulle'a pod Paryżem. Zamieszkał na Terminalu 1 a to dlatego ponieważ ukradli mu paszport i certyfikat Zjednoczonych Narodów świadczący o statusie uchodźcy. Merhan pochodzi z Iranu i dostał ponad 200 tyś dolarów za prawo do zekranizowania opowieści na temat jego życia na lotnisku.

ocenił(a) film na 2
lechu47

Przyznaję że nie znałem historii Merhan Karimi Nasser, uważam jednak ze to przemawia jeszcze bardziej przeciwko twórcom filmu, którzy swoimi dodatkami i modyfikacjami zamienili prawdziwą historie w amerykańską bajeczkę.

ocenił(a) film na 10
kulkap

Szkoda gadac...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones