PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106408}

Terminal

The Terminal
7,4 254 355
ocen
7,4 10 1 254355
6,6 33
oceny krytyków
Terminal
powrót do forum filmu Terminal

Mam pytanie. Wie ktos jak sie nazywa piosenka ktora leciala w tle kiedy byl pokazywany w TV zwiastun filmu TERMINAL? Prosze o odpowiedzi bo na soundtracku jej nie ma.

użytkownik usunięty
pablo_182

Moze to "Leaving on a jet plane". Nie jestem pewien, bo nie wiem czy jest ona na soundtracq, ale sprawdz.

hmm moze jakas nowa wersja bo na soundtracku sa tylko melodyjne. AHa leaving slyszalem ale tylko jak facet spiewal. Jak sie nazywa ta babka?

użytkownik usunięty
pablo_182

Nazywa sie Chantal Kreviazuk. Ha! Mam ziomki mam "kadr z życia Victora" czyli jak inni powiedza plakat z filmu "Terminal". POzdro dla wszytskich faNOW Toma Hanksa i Stevena Spielberga oraz calej reszty aktorow i ludzi filmu zasluzonych swa tworczoscia.

użytkownik usunięty

Kolego, a jak sie nazywa ten facet, ktory spiewa "Leaving on a jet plane"???

Ej ale to nie ta piosenka wg. mnie. Sciagne i sprawdze dzieki:)

pablo_182

No to nie jest to:/ Chodzi mi o ta co leciala na zwiastunie na POLSACIE a nie ta co jest zwiastun na stronie oficjalnej:(

pablo_182

Ludzie! Jak chcecie wiedzieć jaka muza w jakim zwiastunie była użyta to zapraszam na: www. soundtrack.net/trailers

użytkownik usunięty
green_goblin_2

Kawałek ten to "Feels like home' Chantal Kreviazuk :)

Jeśli ktoś go chce, bo zapraszam na gunia.fm@wp.pl

To byłam ja btw :) Nie zalogowałam się po prostu ;)

Gunia

Jednak co tu dużo gadać filmy Spilbegra zawsze były są i będą filalmami które wprowadzają widza w reflekscje nad tym co dzieje się z naszym światem......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones