PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106408}

Terminal

The Terminal
7,4 254 407
ocen
7,4 10 1 254407
6,6 33
oceny krytyków
Terminal
powrót do forum filmu Terminal

Nie może się skończyć. Gdyby go skrócili o 20 minut, byłoby 8/10. A tak ledwo 7/10 i to tylko z powodu Hanksa. Polecam, ale mógłby być lepszy.

ocenił(a) film na 5

do połowy jest całkiem całkiem, ale potem... ni to komedia romantyczna ni to film familijny, ni to fantastyczny, ni to antytotalitarny, i mimo Hanksa - mała szmirka wyszła

Pani_Blue

dla mnie troche za dlugi.. za dlugo się to wszystko toczyło .. az skonczyło sie na tym ze wrocił do domu.

ocenił(a) film na 9

gdyby film był te 20 min krótszy stracił by zupełnie swoją wartość!!
Którą scenę wywalilibyście tylko po to by go skrócić??(Ja żadną!!)

ocenił(a) film na 5
dinus_slonce

ja większość bym wywaliła, rozbudowałabym wątek przeżyciowy na lotnisku (nauka języka, zdobywanie jedzenia itd.) - relacja Hanks - dyr lotniska (obserwator poczynań głównego bohatera), wątek romantyczny bez sensu, i ci liczni przyjaciele ... zdobyci na pniu, a najbardziej nieprzekonywujący wątek złotej rączki - ta fontanna secesyjna to już ostra przeginka była

Pani_Blue

"ta fontanna secesyjna to już ostra przeginka była" - bo to bajeczka była.Spielberg lubi bawić się w takie opowieści.Już wolę jego filmy w których wszystko dzieje sie z przymrużeniem oka takie jak Indiana Jones(poza Kryształowymi Czaszkami rzecz jasna).A jak Spielberg porywa się na poważną tematykę to nie za bardzo mu wychodzi(może poza "Listą Schindlera").
A "Terminal" słodki,cukierkowy i z obowiązkowym happy endem.Można obejrzeć i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones