PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106408}

Terminal

The Terminal
7,4 254 406
ocen
7,4 10 1 254406
6,6 33
oceny krytyków
Terminal
powrót do forum filmu Terminal

Widzę, że opinię na temat tej produkcji są skrajnie zróżnicowane. Mi osobiście bardzo się
podobał, mimo że rzeczywiście, co niektórzy tutaj zarzucają jest po części naiwny, jest mało
prawdopodobny, może i są tam jakieś błędy logiczne, ale w którym filmie nie ma? O to tutaj
chodzi, chyba co? Żeby nie koniecznie każdy film był w 100% życiowy.

Dla mnie jest on przede wszystkim mega pozytywny i uroczy. Mimo, że nie lubię takich
klimatów, że "cukierkowość" w filmach mnie odpycha, w tym przypadku jest dokładnie na
odwrót. Dodając do tego rewelacyjną kreację T.Hanksa jestem skłonny dać 10, za to ile
energii na resztę dnia dało mi obejrzenie go dziś rano :)

Film z pewnością nie dla każdego. Uważam, że trzeba do niego podejść w odpowiedni
sposób, przymknąć oko na pewne sprawy, a nie wdawać się w rozmkiny, co się nie zgadza,
co jest nie tak. Wtedy pozostaje czysta przyjemność ;)

ocenił(a) film na 6
Stolarcfc

Racja! Dłuuuugo odkładałem obejrzenie "Terminalu", bo pisało, że to komedia romantyczna, że film "cukierkowy", nudny, beznadziejny...
W końcu zobaczyłem dlaczego tak jest krytykowany. Spielberga krytykować? Film mnie wciągnął, choć nie powinien, bo takiego kina raczej nie lubię. Przynajmniej do połowy bardzo mi się podobał. Później trochę mniej, lecz wrażenia i tak pozytywne. Hanks budził sympatię, Tucci antypatię, nawet Zeta-Jones na plus. Rewelacji nie było, a jednak czasu nie uważam za zmarnowany.

ocenił(a) film na 10
ABEL

Dla mnie jeden z najlepszych i moich ulubionych filmów i to niezależnie co kto mówi ;) aktorzy, fabuła...no świetne po prostu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones