PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106408}

Terminal

The Terminal
7,4 254 355
ocen
7,4 10 1 254355
6,6 33
oceny krytyków
Terminal
powrót do forum filmu Terminal

Lubie ten film ale z dubbingiem dali ciała! Wiecie, kto mowił za hanksa?- Andrzej Grabowski - nie poznałam go wcale!

ocenił(a) film na 8
Lucynica

x_X Grabowski?! OMG..całe szczeście ja ogladalam z napisami ;)

Lucynica

1. Andrzej GRABARCZYK!
2. Dubbing był ŚWIETNY!

użytkownik usunięty
ser_plesniowy

POPIERAM! Dubbing w tym filmie jest rewelacyjny! Lektorom kij w oko!

Dubbing zawsze jest beznadziejny, jeśli chodzi o filmy..

użytkownik usunięty
Vezo

Wiesz, nie chcę Ciebie obrażać, ale sam jesteś beznadziejny. Dubbing w tym filmie jest taki, jaki powinien być - czyli w ogóle niezauważalny. Tutaj oddano cały humor w bardzo dobry sposób - Grabarczyk świetnie wszystko akcentuje, po krakozjańsku itd. I tutaj mogę nawet dołożyć do tego, że moja siostra, która nienawidzi dubbingu, w tym filmie nie widzi innej ścieżki językowej.

Lucynica

Dubbing brzmi jakby się kupiło film na stadionie... Śmiałam się cały czas:)

ocenił(a) film na 7
Lucynica

jaki dubbing jak oglądać ten film to tylko w oryginale, idealny film dla tych ktorzy nie czuja sie mocni z ang

ocenił(a) film na 8
qbasinski

Mam ten film z LEKTOREM! Jakość dźwięku dobra, jakość obrazu bardzo dobra (DVDrip). Jest do pobrania na moim ch0miku, moja nazwa użytkownika: ferry1986. Zapraszam!

ocenił(a) film na 7
Lucynica

Wg mnie spokojnie można oglądać z polskim dubbingiem. Nie wyobrażam sobie lektora czytającego dialogi z "krakozjańskim" akcentem. Na DVD mamy też ścieżkę oryginalną, więc jeśli nie trawimy dubbingu to możemy posłuchać Hanksa w oryginale.

Nonciech

Nie rozumiem jak można oglądać jakiekolwiek film(poza kreskówkami rzecz jasna), który posiada dubbing. Dubbingowanie to po prostu odcięcie połowy filmu i usiłowanie stworzenia jej na nowo. Poza tym w tym filmie język angielski( a w zasadzie brak jego znajomości przez głównego bohatera) jest ważny dla fabuły i wątpię by lektor czy Dubbingowcy byli w stanie je poprawnie oddać, przełożyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones