PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106408}

Terminal

The Terminal
7,4 254 406
ocen
7,4 10 1 254406
6,6 33
oceny krytyków
Terminal
powrót do forum filmu Terminal

10/10

użytkownik usunięty

amelia byla glupia ze go odrzucila, ja to bym go jeszcze po nogach calowala gdyby mnie chcial. co za idiotka, takiego faceta przy sobie miec to istny raj na ziemi

użytkownik usunięty

Według mnie Catherine Zeta-Jones była w tym filmie wsadzona trochę na siłę. Nie rozumiem twórców tego filmu. Wątek miłosny był w nim w ogóle niepotrzebny.

ocenił(a) film na 7

Również uważam, że wątek miłosny był tu niepotrzebny. Spłaszczył trochę ten film. I jeszcze jego zakończenie. Jak już jest taki wątek to dobrze by było go rozszerzyć. Tyle było starań z jego strony w stosunku do niej,. Na koniec on się do niej od razu poderwał, ale miał jakąś blokadę by podejść. A ona przyjacielsko pokiwała głową i weszła do środa.

ocenił(a) film na 8
huppert

ogladales na tvnie xd

ocenił(a) film na 7
Kamelus

Tak.

ocenił(a) film na 2

Chyba aż za bardzo się identyfikujesz z tą Amelią. Ludzie tego typu później skaczą z okna z 8 piętra bo chcą być jak Batman czy inny Supermen...Szczęście, że Amelia nie skacze z dachów ale lepiej ogranicz telewizję ;)

ocenił(a) film na 10
Marianoitaliano_2

watek z amelia byl swietny gdyby nie to film by troche przynudzal

ocenił(a) film na 2
Arvak

wątek z amelią miał na celu zagranie jeszcze bardziej na emocjach widza , w prosty sposób zwiększał współodczuwanie niesprawiedliwości. Scena z kserokopiarką i Dixonem (chyba) jak by wydarzała się naprawdę w USA zakończyłaby się co najmniej utratą pracy przez Dixona. bajeczka moim zdaniem 2/10

ocenił(a) film na 7
kulkap

Tutaj nie do końca się z Tobą zgodzę, Naworsky musiałby go pozwać o naruszenie nietykalności cielesnej, nie wydaje mi się czy miał możliwość to zrobić z lotniska, inni pracownicy po prostu przymknęli oko.

ocenił(a) film na 2
SHOGUN_

Ja zrozumiałem to w taki sposób, że przełożeni Dixona ( jakaś tam komisja ) byli świadkami tego zdarzenia, później jeden z nich mówi mu żeby bardziej patrzył na dobro ludzi niż przepisy , to też dla mnie jest dziwne i irracjonalne.

ocenił(a) film na 10
kulkap

kulkap traktujesz ten film zbyt powaznie wyluzuj troche

ocenił(a) film na 7
Arvak

ja uśmiałem się jak podczas tej "kolacji" urządzonej przez przyjaciół victora, ten sprzątacz zaczął "przedstawienie". Hehe pokładałem się wtedy ze śmiechu.

ocenił(a) film na 2
Arvak

Przyznaje się, jednak poza kilkoma wątkami komediowymi w filmie nie ma żadnych przesłanek by traktować go nie poważnie.

ocenił(a) film na 9
kulkap

Zgadzam się z tytułem 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones